Konu : Sea Lines Türkiye - Ukrayna RoRo hattı kapatılması duyurusu. Devamını okuyun

TÜRKİYE – ROMANYA/ORTA AVRUPA ROTASI GEÇİCİ OLARAK ASKIYA ALINMIŞTIR

Sürdürülemez ağır idari yük ve öngörülemez maliyetlerden ötürü KarasuKöstence Ro-Ro rotası geçici olarak askıya alınmıştır. Deniz Yolları, hizmetlerin sürdürülmesi için gerekli değişiklikleri destekleyen yetkililer, limanlar ve müşteriler ile danışmanlık ilişkileri yürütmektedir.

Türkiye ile Orta Avrupa arasındaki ticarete yardımcı olma amacı taşıyan 3 Şubattaki yeni Ro-Ro hizmetinin sunulmasından itibren güvenilir ve düşük maliyetli deniz yolculuğu sağlayabilene kadar Deniz Yolları Karasu-Köstence rotası üzerindeki yolculukları askıya almıştır.

Birçok operasyonel güçlükler müşterilerimizin beklentilerini karşılamamızı güçleştirdiği için talep hızlı bir düşüş göstermiştir. Son yolculuk 18 Şubat tarihinde Köstence yönünden yapılacaktır. Rezervasyonu olan müşteriler konuya ilişkin olarak ayrı ayrı bilgilendirilecektir.

Mevcut duruma kadar müşterilerimize sağladığımız deniz seferlerimiz ve hizmetlerimizi yalnızca çalışma arkadaşlarımızın kıyıdaki ve denizdeki olağanüstü çabaları sayesinde gerçekleşmiştir ve
her birisine bunun için teşekkür ve şükran borçluyuz. Müşterilerimizi tekrardan aynı rotada karşılamak için dört gözle bekliyoruz.

Daha fazla sorunuz için lütfen satış temsilciniz ile iletişime geçiniz.

Saygılarımızla
Deniz Yolları Müdürlüğü

Müşteri Desteği: +90 850 288 66 66
Satış Desteği: +90 549 833 82 78
E-posta: info@sealines.com.tr
www.sealines.com.tr